Lody Augusto Gulliver Słony Karmel 120 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody o smaku karmelowym w czekoladzie mlecznej 32,2% z sosem o smaku słonego karmelu i z grysem waflowym
Parametry produktu
| Typ | Na patyku, Mleczne |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Czekoladowy, Słony |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, cukier, śmietanka, zagęszczone mleko odtłuszczone, tłuszcz kakaowy, sos o smaku słonego karmelu 6,7% (syrop glukozowo-fruktozowy, zagęszczone mleko słodzone (mleko pełne, cukier), woda, cukier, tłuszcz kokosowy, sól, olej rzepakowy, barwniki: e 150a, e 160a; substancje zagęszczające: e 440, e 407; cukier palony, emulgator: e 471; aromat), syrop glukozowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, bezwodny tłuszcz mleczny, tłuszcz kokosowy, grys waflowy 0,6% (mąka pszenna, cukier, skrobia ziemniaczana, emulgator: e 322 (z soi); tłuszcz palmowy, sól), emulgatory: e 471, e 322, e 476; stabilizatory: e 410, e 412; barwnik: e 150a; sól, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 74 g |
| Pojemność | 0,12 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kilargo sp. z o.o. ulica i numer: ul. torowa 13 kod pocztowy i miasto: 95-082 dobroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 209 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1395 kJ |
| Wielkość porcji | 74 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150a Karmel prosty, E160a Karoteny, E440 Pektyny, E407 Karagen, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E322 Lecytyny, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E412 Guma guar |
| Zawiera olej palmowy | Tak |