Opis szczegółowy
Rozkosz dla miłośników gorzkiej czekolady. Trzy chrupiące wafle z odrobiną kakao wypełnione dwiema hojnymi warstwami wykwintnego kremu z gorzkiej czekolady. Wszystko pokryte intensywną gorzką czekoladą, z 60% kakao. Idealna przerwa dla wszystkich miłośników czekolady.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 118 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Składniki: cukier, mąka pszenna, olej kokosowy, miazga kakaowa, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, ciemna czekolada (miazga kakaowa, cukier) 8% w kremie, mąka sojowa, serwatka (mleko) w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, masło skoncentrowane (mleko), emulgator lecytyna sojowa, orzechy laskowe, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, pełne mleko w proszku, zagęszczony sok jabłkowy, pasta z orzeszków arachidowych, przyprawy, migdały, laska wanilii (bourbon). może zawierać gorczycę i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 514 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2147 kJ |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |