Kopernik Bombonierka Słodki Upominek złota 330g X8
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku białej porzeczki 150 g; Piernik w czekoladzie przekładany nadzieniem owocowym 180 g
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
|---|---|
| Smak | czekoladowy, Czarna porzeczka, Owocowy |
| Dodatki | Czekolada biała, Z nadzieniem, Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki 150 g: biała czekolada 30 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony sok czarnej porzeczki 0,2 %, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, zagęszczony sok aroniowy], cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), skrobia ziemniaczana, przyprawy, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). może zawierać jaja, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu. piernik w czekoladzie przekładany nadzieniem owocowym 180 g: nadzienie 40 % [przecier jabłkowy 26 %, cukier, zagęszczony sok aroniowy 0,4 %, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu)], mąka pszenna, czekolada 15 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka żytnia, cukier, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), jaja w proszku, przyprawy, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). może zawierać mleko, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu. wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna 1530 kj/362 kcal, tłuszcz: 5,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,2 g, węglowodany: 72 g, w tym cukry: 51 g, białko 3,8 g, sól: 0,07 g. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fabryka cukiernicza kopernik s.a. ulica i numer: żółkiewskiego 34 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 402 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1691 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |