Opis szczegółowy
Praliny z czekolady mlecznej z kawałkami wafelków (0,5%) z delikatnie rozpływającym się nadzieniem (44%) z dodatkiem serka mascarpone i kawy.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
| Smak | Tiramisu, Czekoladowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (kokosowy, z nasion palmy), mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, bezwodny tłuszcz mleczny, mascarpone 0,5%, emulgator: lecytyny (sojowe), kawa 0,2 %, ekstrakt słodowy jęczmienny, skrobia ziemniaczana, aromaty, mąka z ciecierzycy, mąka kukurydziana, białka mleka, stabilizator (fosforan disodowy), sól. może zawierać jaja, orzechy laskowe, migdały. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 21%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 627 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2604 kJ |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 35 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |