Ferrero Collection Zestaw Ferrero Rondnoir Ferrero Rocher i Raffaello 172 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami, Z czekoladą ciemną, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 172 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Ferrero rondnoir czekolada deserowa 40,5% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), cukier, olej palmowy, mąka pszenna, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (5,5%), serwatka w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), skrobia pszenna, olej słonecznikowy, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (soja), substancje glazurujące (guma arabska), białka mleka, miazga kakaowa, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), sól, wanilina. może zawierać migdały i orzechy laskowe ferrero rocher czekolada mleczna 30% (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, masło odwodnione, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), orzechy laskowe (28,5%), cukier, olej palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (soja); substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól, wanilina raffaello suszony kokos (25,5%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, migdał (8%), mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku, mąka pszenna, skrobia z tapioki, emulgator: lecytyny (soja), aromaty, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), sól. |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Producent: | Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.Ulica i numer: Wiertnicza 126Kod pocztowy i miasto: 02-952 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 603 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2506 kJ |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42,7 g |
| Cukry | 39,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 44,4 g |