Bombonierka Toffifee 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy, Toffi |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Orzech laskowy (10 %) w karmelu (41 %), kremie orzechowym (37 %) i czekoladzie (12 %). składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, produkt z serwatki (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy, miazga kakaowa, skondensowane mleko odtłuszczone, skondensowana słodka serwatka (z mleka), laktoza (z mleka), kakao odtłuszczone, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, syrop sacharozowy, emulgator: lecytyny (soja), sól, aromaty. |
| Producent: | Storck sp. z o.o.Ulica i numer: Przyokopowa 26Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2153 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28,7 g |
| Cukry | 48,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,5 g |