Lasagne Bolognese Come a casa 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, mięso wieprzowe 18 %, mąka semolina z pszenicy durum, koncentrat pomidorowy 6 % , ser Emmentaler 5 %, cebula, przecier marchwiowy, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, papryka czerwona , sól , mleko w proszku odtłuszczone, bazylia 0,5 %, serwatka w proszku (mleko), czosnek, śmietanka w proszku (mleko), przyprawy, rozmaryn. |
| Pojemność | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Producent: | pasta food company sp. z o.o. ulica i numer: północna 12 kod pocztowy i miasto: 45-805 opole pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 594 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24h. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W piekarniku: rozgrzać piekarnik do temperatury 200°c. zdjąć folię. umieścić tackę na środkowej kratce piekarnika i podgrzewać przez około 30 minut, aż ser się roztopi i przyrumieni. w kuchence mikrofalowej (900w): zdjąć folię. umieścić tackę na środku talerza mikrofalówki. podgrzewać przez 9-12 minut. dostosować czas ogrzewania do parametrów urządzenia. zalecamy przygotowywanie produktu w piekarniku. przed podaniem odstawić na kilka minut do przestygnięcia. |
| Sposób obróbki produktu | Kuchenka mikrofalowa, Pieczenie/prażenie |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 44 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 556 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 579 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2316 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 28 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 58 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 67 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 48 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2,5 szt. |
Inne informacje
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|