Kebab Z Kurczaka Gyros 400 g Morliny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mięso z nogi kurczęcej, sól, zioła, dekstroza, aromaty, ekstrakt przypraw (zawierają seler), skrobia ryżowa, tkanka łączna kurczęca, glukoza, stabilizatory, trifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku eucheuma. 100 g produktu wyprodukowano ze 104 g mięsa z nogi kurczęcej. składniki sosu czosnkowego: olej rzepakowy, woda, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, cukier, czosnek 1,8%, odtłuszczone mleko w proszku, sól, żółtka jaja kurzego, zioła, ekstrakty przypraw. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, soję, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | Animex Foods Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Iławie, Zakład dań GotowychUlica i numer: Morliny 15Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 713 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E500 Węglany sodu, E392 Ekstrakty z rozmarynu, E451 Trifosforany, E407a Przetworzone wodorosty morskie z g. Euchema |