Piwoszki 900 g morliny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Skrzydełka dzielone z kurczaka w marynacie, pieczone, schłodzone. składniki: skrzydła kurczęce (ze 102g skrzydełek wyprodukowano 100g gotowego produktu), sól, białko sojowe, przyprawy (zawierają gorczycę), stabilizatory: e451, e452; glukoza, laktoza z mleka, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego) - zawierają soję, mleko; wzmacniacz smaku: e621, skrobia modyfikowana kukurydziana, cukier, maltodekstryna, warzywa suszone, cukier karmelizowany, substancja zagęszczająca: e412, regulator kwasowości: e296, e331, e262; suszone koncentraty warzyw, ekstrakty warzyw. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 900 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 900 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Technika utrwalenia | Pieczenie |
| Producent: | animex foods sp.o.o. ul chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w suwałkach ulica i numer: wojska polskiego 112a kod pocztowy i miasto: 16-400 suwałki pl |
| Krótki opis marketingowy | Skrzydełka dzielone z kurczaka w marynacie, pieczone, schłodzone. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 48 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozgrzej piekarnik do 175°c, wyjmij z opakowania, piecz na środkowym poziomie przez 15 minut frytkownica: rozgrzej olej do 180°c. produkt wyjmij z pakownia i smaż przez ok 1 minutę |
| Sposób obróbki produktu | Podgrzać i podawać, Smażenie na głębokim tłuszczu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 718 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 718 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 34 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 37 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany, E452 Polifosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E412 Guma guar, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E331 Cytryniany sodu, E262 Octany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Wzmacniacz smaku, Substancja zagęszczająca, Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |