Opis szczegółowy
Lambertz Pierniki w czekoladzie z dekoracją z czekolady mlecznej 500g
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
| Smak | Korzenny |
| Dodatki | Czekolada deserowa, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, czekolada 17% (cukier, miazga kakaowy, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytynyz soi, polirycynooleinian poliglicerolu), cukier, czekolada mleczna 3% (cukier, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, laktoza, emulgatory: lecytyny z soi, polirycynooleinian poliglicerolu), przyprawy (zawiarają 0,5% cynamonu, 0,2 % anyżu, 0,004% anyżu gwiaździstego), olej słonecznikowy, barwnik: karmel amoniakalny; substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu, difosforany; sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1612 kJ |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,9 g |
| Cukry | 37,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 68,9 g |