Białko z konopni, 48% białka bez dodatku cukru, bezglutenowe BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalne białko konopne o zawartości 48% białka. Wegańskie, bezglutenowe i bez dodatku cukru. Bogate w błonnik, minerały i niezbędne aminokwasy. Idealne jako dodatek do smoothie, owsianek i wypieków.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu
Składniki
białko z konopi* w proszku (100%). *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,21 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1435 kJ / 343 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry | 5.2 g |
| Błonnik | 28 g |
| Białko | 43 g |
| Sól | g |