Opis szczegółowy
KOSTKI PIERNIKOWE OBLANE CZEKOLADĄ 25 %
Parametry produktu
| Typ | Piernik |
| Smak | Korzenny |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, miazga kakaowa, mąka pszenna, przecier jabłkowy miazga, jądra pestek moreli, tłuszcz kakaowy, brązowy cukier, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitol, inwertaza, glicerol; syrop cukru inwertowanego, substancja żelująca: pektyny; kwasy: kwas cytrynowy, cytrynian sodu; ekstrakt jabłkowy, naturalny aromat pomarańczowy, emulgator: lecytyny; przyprawy, cynamon, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany potasu; skrobia ziemniaczana. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1648 kJ |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 58 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |