Alpinella Czekolada mleczna z nadzieniem marcepanowym (50%) 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Czekolada nadziewana
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | czekoladowy, kakaowy, Słodki, Migdałowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; marcepan 4,5 % (migdały 52 %, cukier, syrop cukru inwertowanego, woda), mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), tłuszcz roślinny (palmowy), tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny; mleko w proszku odtłuszczone, aromat, sól, ekstrakt z wanilii |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: terravita sp. z o.o. ulica i numer: szarych szeregów 48 kod pocztowy i miasto: 60-462 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 312 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 484 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2026 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |