Alpinella Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku piernikowym (30%) i nadzieniem śliwkowym (20%) 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Czekolada nadziewana
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | czekoladowy, mleczny, kakaowy, Słodki, cynamonowy, śliwkowy, Korzenny |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, tłuszcz mleczny, przecier jabłkowy, przecier śliwkowy 1 %, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; emulgatory: lecytyny (w tym sojowe), polirycynooleinian poliglicerolu; tłuszcz kokosowy, aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwnik: antocyjany; sól, stabilizator: pektyny. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: terravita sp. z o.o. ulica i numer: szarych szeregów 48 kod pocztowy i miasto: 60-462 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 312 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 502 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2099 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |