Krokiety z mięsem Virtu 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, mięso (22%) (mięso wieprzowe (21%), mięso wołowe (1%)), olej rzepakowy, masa JAJOWA pasteryzowana, MLEKO, cebula, błonnik roślinny, mąka SOJOWA, tłuszcz wieprzowy, por, marchew, białko wołowe kolagenowe, sól, cukier, przyprawy (zawierają SELER), białko wieprzowe, substancja konserwująca: sorbinian potasu, drożdże. Może zawierać GORCZYCĘ, SEZAM. |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | Virtu Production Sp z o.o.Ulica i numer: Łośnicka 35Kod pocztowy i miasto: 42-400 Zawiercie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°C w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. Sposób przygotowania: patelnia (na rozgrzanym oleju ok. 7 min.), kuchenka mikrofalowa (600W ok. 1,5 min.), piekarnik (200°C ok. 10 min.), frytkownica (180°C ok. 2 min.). Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 241 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1009 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|