Sajgonki z mięsem wieprzowym i warzywami 230 g orient plate
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Frytkownica, Patelnia, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: sajgonki z mięsem wieprzowym i warzywami 87 % [mąka PSZENNA, mięso wieprzowe 18,3 %*, marchew 12,1 %*, kapusta biała 10,2 %*, skrobie, olej rzepakowy, tłuszcz wieprzowy, pędy bambusa 4,1 %*, por 4,1 %*, makaron uwodniony (woda, skrobie), cukier, sól, olej SEZAMOWY 0,8 %*, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, sos sojowy 0,5 %* (nasiona SOI, woda, mąka PSZENNA, sól), pieprz biały, wino ryżowe (woda, ryż, PSZENICA, barwnik: karmel amoniakalny)], sos słodko-kwaśny 13 % (woda, syrop glukozowo-fruktozowy, ocet spirytusowy, cukier, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, ekstrakt papryki). *w sajgonce. Może zawierać GORCZYCĘ, MLEKO, JAJA, SELER. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | Virtu Production Sp z o.o.Ulica i numer: Łośnicka 35Kod pocztowy i miasto: 42-400 Zawiercie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: przed przygotowaniem wyjąć produkt z opakowania. patelnia: na rozgrzanej, niewielkiej ilości tłuszczu smażyć przez około 4 minuty, co chwilę obracając. frytownica: smażyć w temperaturze 180 °c przez około 2 minuty. piekarnik: piec w piekarniku (funkcja termoobiegu) rozgrzanym do temperatury 230 °c przez 8-10 minut. przygotowane sajgonki podawać z sosem dołączonym do opakowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 932 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |