Sajgonki z warzywami 230 g orient plate
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Frytkownica, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | sajgonki z warzywami 87 % [mąka PSZENNA, kapusta biała 12,2 %*, skrobie, marchew 7,6 %*, pędy bambusa 7,6 %*, ziemniaki 7,6 %*, makaron uwodniony (woda, skrobie), grzyby shiitake 4,6 %*, grzyby mun 4,6 %*, olej rzepakowy, cukier, sól, puree ziemniaczane w proszku (ziemniaki, tłuszcz palmowy, MLEKO odtłuszczone w proszku, sól, laktoza (z MLEKA), białka MLEKA, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromaty), sos sojowy 0,5 %* (woda, sól, nasiona SOI, mąka PSZENNA), olej SEZAMOWY 0,5 %*, przyprawy, ekstrakt drożdżowy, cukier, aromaty, warzywa suszone (czosnek, pietruszka), syrop glukozowy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, pasta chili ze sfermentowanej soi i bobu (papryka chili solona (papryka chili, sól), woda, sfermentowana pasta sojowa (woda, sól, SOJA, mąka PSZENNA), sfermentowana pasta z bobu (bób, woda, sól, mąka PSZENNA), cukier, skrobia modyfikowana, papryka chili, czosnek, olej SOJOWY, kwas: kwas mlekowy, wzmacniacze smaku: inozynian disodowy, guanylan disodowy)], sos słodko-kwaśny 13 % (woda, syrop glukozowo-fruktozowy, ocet spirytusowy, cukier, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, ekstrakt papryki).*w sajgonce. Może zawierać GORCZYCĘ, JAJA, SELER. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | Virtu Production Sp z o.o.Ulica i numer: Łośnicka 35Kod pocztowy i miasto: 42-400 Zawiercie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: przed przygotowaniem wyjąć produkt z opakowania. patelnia: na rozgrzanej, niewielkiej ilości tłuszczu smażyć przez około 4 minuty, co chwilę obracając. frytownica: smażyć w temperaturze 180 °c przez około 2 minuty. piekarnik: piec w piekarniku (funkcja termoobiegu) rozgrzanym do temperatury 230 °c przez 8-10 minut. przygotowane sajgonki podawać z sosem dołączonym do opakowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 800 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Półprodukt garmażeryjny gotowy do spożycia po obróbce cieplnej do temperatury minimum +80 °C w środku. |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |