Krem do twarzy z trawą cytrynową BIO 50 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Krem na dzień ma lekką konsystencję, która pielęgnuje skórę normalną i mieszaną. Ekstrakt z aloesu nawilża i zachowuje elastyczność skóry. Zapachy cytrusowe i dzika trawa cytrynowa ożywiają skórę, a orzeźwiające aromaty urzekają zmysły.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Butyrospermum Parkii Butter*, Coco-Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Cetyl Alcohol, Glycerin**, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, C15-19 Alkane, Glyceryl Caprylate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Zea Mays Starch*, Beta Vulgaris Root Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Squalene, Xanthan Gum, Hydrolyzed Corn Starch, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Sodium Lauroyl Lactylate, Parfum*, Citral, Geraniol, Limonene. *składniki pochodzenia ekologicznego.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |