Szampon nawilżający z dziką trawą cytrynową BIO 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
intensywnie nawilżający szampon do włosów suchych z ekstraktem z trawy cytrynowej. Nadaje włosom lekkości.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin**, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Chloride, Diglycerin, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Extract*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Beta-Sitosterol, Sodium Hyaluronate, Coco-Caprylate, Squalene, Xylitol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol, Lactic Acid, Parfum, Citral, Limonene. * składniki pochodzenia ekologicznego.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |