Żel do twarzy o zapachu dzikiej trawy cytrynowej BIO 150 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Żel oczyszczający o świeżym zapachu trawy cytrynowej i cytrusów pielęgnuje cerę normalną i mieszaną, jak również uwalnia ją od zanieczyszczeń i makijażu. Dzięki nawilżającym składnikom, skóra jest chroniona przed pojawianiem się uczucia suchości.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Beta Vulgaris Root Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxide, Parfum, Limonene. *składniki pochodzenia ekologicznego.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |