Kpl 6szt_Kieliszek do wody typu Goblet 520 ml PROFESSIONAL
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kieliszki o pojemności 520 ml to elegancki wybór do serwowania wody oraz czerwonego wina. Duża czarka daje winu przestrzeń do swobodnego rozwoju aromatów, pozwalając w pełni cieszyć się jego smakiem i bukietem. Smukła, wysoka nóżka dodaje kieliszkom lekkości i klasy, a jednocześnie umożliwia wygodne trzymanie bez ogrzewania napoju.
Wykonane z kryształu klasy premium, kieliszki zachwycają przejrzystością i delikatnym połyskiem. Trwały materiał jest odporny na matowienie, dzięki czemu kieliszki na długo zachowują swój estetyczny wygląd. Można je bezpiecznie myć w zmywarce, co sprawia, że są praktyczne także w codziennym użytkowaniu.
Warto zwrócić uwagę na:
• uniwersalne zastosowanie
• pojemną czarkę sprzyjającą uwalnianiu aromatów
• smukłą, długą nóżkę
• kryształ klasy premium o wysokiej trwałości
• możliwość mycia w zmywarce
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 520 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Bezpieczeństwo ogólne: szkło produkowane w krosno glass s.a. wykazuje: - odporność na nagłe zmiany temperatur δ t = 50˚c – zgodnie z normą iso 7459 ; - zgodność z dyrektywą europejską nr 84/500/we oraz normą pn-en 1388-1/2 w zakresie wymywalności metali ciężkich z powierzchni szkła; - zgodność z rozporządzeniem (we) nr1935/2004 parlamentu europejskiego i rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylające dyrektywy 80/590/ewg oraz 89/109/ewg. - zgodność z rozporządzeniem komisji (we) nr 2023/2006 z dnia 22 grudnia 2006 r. w sprawie dobrej praktyki wytwarzania materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. - zgodność z rozporządzeniem parlamentu europejskiego i rady (ue) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (ue) nr 1025/2012 i dyrektywę parlamentu europejskiego i rady (ue) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/we parlamentu europejskiego i rady i dyrektywę rady 87/357/ewg. powyższe oświadczenie jest potwierdzone świadectwem jakości zdrowotnej wydanym przez narodowy instytut zdrowia publicznego, zakład bezpieczeństwa żywności |
| Kolor | przezroczysty |
| Waga jednostkowa brutto | 1,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krosno glass s. a. ulica i numer: tysiąclecia 13 kod pocztowy i miasto: 38-400 krosno pl |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 23,6 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | Kpl 6szt_kieliszek do wody typu goblet 520 ml professional |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |