Kopiec kreta z czekoladą ciasto Dr. Oetker 410 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Zawartość netto | 410 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, mąka PSZENNA, 14% płatki czekolady (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, emulgator (lecytyny (w tym SOJOWE), fosfatydy amonu)), skrobia PSZENNA, 3,6% kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, żelatyna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), mąka PSZENNA), skrobia modyfikowana, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym), MLEKO odtłuszczone w proszku, syrop glukozowy, aromaty, sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,41 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 256 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 268 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1067 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1120 kJ |
| Wielkość porcji | 105 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|