Ciasto i krem do karpatki Dr. Oetker 380 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Karpatka |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 380 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, mąka PSZENNA, skrobia, MLEKO odtłuszczone w proszku, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), aromaty, barwniki (kurkumina, karoteny), sól. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 264 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 148 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1098 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 615 kJ |
| Wielkość porcji | 56 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,3 g |
| Cukry | 11,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 20,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |