Ciasto czekoladowe XXL Dr. Oetker 671 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 671 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, skrobia PSZENNA, mąka PSZENNA, skrobia PSZENNA, proszek do pieczenia (mąka PSZENNA, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu)), skrobia, 4,1% kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 1,1% czekolada w proszku (kakao w proszku, cukier, dekstroza), dekstroza, blonnik z cykorii, aromaty (zawierają LAKTOZĘ), sól, aromat waniliowy (zawiera MLEKO) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1359 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 517 kJ |
| Wielkość porcji | 38 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,73 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 34 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |