Kombucha Malina + Rozmaryn BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
VIGO Kombucha to sfermentowana i organiczna herbata kombucha warzona z superfoods. Malina + Rozmaryn to połączenie słodyczy hiszpańskiej maliny , dojrzewającej w słońcu andaluzyjskiego lata, z wyrazistym ziołowym akcentem rozmarynu
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce dla zachowania świeżości. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. chronić przed promieniami słonecznymi.
Składniki
Filtrowana woda, BIO fermentowana herbata(woda, BIO cukier, BIO herbata, BIO ocet jabłkowy, kultury kombuchy(9,73%), nierafinowany BIO cukier trzcinowy, BIO przecier z malin(3,39%), dwutlenek węgla,wyciąg z rozmarynu(0,08%), aromat malinowy.
Informacje o produkcie
Marka: VIGO
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,53 kg
✓ Produkt ekologiczny
✓ Produkt bezglutenowy
✓ Produkt wegetariański
✓ Produkt wegański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 68/16 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3.5 g |
| Cukry | 3.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |