Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
VIGO Kombucha to sfermentowana i organiczna herbata kombucha warzona z superfoods. Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa łączy ze sobą słodycz dojrzewającej na zboczach toskańskich wzgórz brzoskwini z rześką nutą trawy cytrynowej.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce dla zachowania świeżości. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. chronić przed promieniami słonecznymi.
Składniki
BIO przecier z brzoskwini( 10,38%), BIO fermentowana herbata(woda, BIO cukier, BIO herbata, BIO ocet jabłkowy, kultury kombuchy (9,04%), nierafinowany BIO cukier trzcinowy, dwutlenek węgla, wyciąg z trawy cytrynowej(0,04%)
Informacje o produkcie
Marka: VIGO
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,53 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 71/18 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4 g |
| Cukry | 3.8 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |