Knorr Zapiefix Warzywa & Ser 40g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knorr Zapiefix Veggie & Cheese 40g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do przygotowania zapiekanki makaronowej z warzywami i serem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Skrobia, ser topiony 26 % [w tym: ser, ser mozzarella, ser pleśniowy, ser twardy, ser crescenza, preparat serwatkowy (mleko)], olej słonecznikowy, ekstrakt drożdżowy, sól jodowana, brokuły 2,4 %, laktoza, śmietana w proszku 2 %, czosnek w proszku 1,3 %, pieprz, gałka muszkatołowa, kurkuma, cebula w proszku 1,6 %, sól, aromaty (w tym mleko), białka mleka, tymianek, maltodekstryna. może zawierać pszenicę, żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 58 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 446 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 445 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 22 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1860 kJ |
| Wielkość porcji | 345 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 8,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 34 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|