Knorr pasta pełna smaku z szynką w sosie kremowym 156 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knorr Pasty Pełne Smaku to idealna propozycja na szybki, wygodny i smaczny posiłek dla dwóch osób. Prosty sposób na urozmaicenie diety.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 156 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | :makaron (72,4 %) (mąka pszenna semolina), tłuszcz palmowy, skrobia, olej słonecznikowy, cebula (1,9 %), kawałki szynki (1,8 %) (mięso wieprzowe, olej palmowy, sól, glukoza, przeciwutleniacze: alfa-tokoferol, palmitynian l-askorbylu), syrop glukozowy, sól jodowana, białka mleka, cukier, aromaty (w tym mleko), ekstrakt drożdżowy, laktoza, szczypiorek (0,3 %), natka pietruszki, czosnek (0,3 %), kurkuma, sól, syrop karmelowy, maltodekstryna, sok z cytryny, barwnik: ekstrakt z papryki; aromat dymu wędzarniczego. może zawierać seler, jaja, gorczycę i inne zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania w garnku: 1) wlej do garnka 500 ml zimnej wody. 2) dodaj zawartość torebki i doprowadź do wrzenia. 3) gotuj pod przykryciem przez ok. 7 minut, od czasu do czasu mieszając, aż makaron zmięknie a sos uzyska odpowiednią konsystencję. w kuchence mikrofalowej: 1) wymieszaj zawartość opakowania z 500 ml zimnej wody w odpowiednim naczyniu do kuchenki mikrofalowej. 2) podgrzewaj w kuchence o mocy 750 w przez 6 minut, po tym czasie danie pomieszaj i podgrzewaj dalej przez kolejne 5 minut. rada: aby wzbogacić smak, podsmaż cebulkę pokrojoną w kosteczkę i dodaj do dania. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 47 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 446 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1405 kJ |
| Wielkość porcji | 315 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |