Knorr Zapiefix Pomidory & Kurczak 48g X22
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knorr Zapiefix Tomato & Chicken 48g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Czosnek, Oregano, Tymianek |
| Przeznaczenie | Do przygotowania zapiekanki makaronowej z kurczakiem i pomidorami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 48 g |
| Składniki | Koncentrat pomidorowy 43 %, skrobia, cukier, aromaty, sól jodowana, cebula 3,2 %, olej kukurydziany, hydrolizowane białka kukurydzy, mineralna sól potasowa, ekstrakt drożdżowy, czosnek w proszku 1,5 %, pieprz 0,2 %, sól, oregano, tymianek, zagęszczony sok z selera naciowego, zagęszczony sok z marchwi, zagęszczony sok z pora, zagęszczony sok z cebuli, mąka ryżowa. może zawierać pszenicę, żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, mleko i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 34 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 58 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 543 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 27 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2267 kJ |
| Wielkość porcji | 349 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 8,4 g |
| Zawartość soli | 10,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 27 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 22,31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 68 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 33 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 55 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|