Kiełbaski z szynki Sokołów 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: Mięso wieprzowe z szynki 93%, białko sojowe, sól, przyprawy i ekstrakty przypraw (w tym gorczyca), glukoza, cukier, aromaty, hydrolizowane białko słonecznika, skrobia kukurydziana modyfikowana, regulator kwasowości: cytrynian sodu, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. Możliwa obecność: glutenu, selera oraz mleka i ich pochodnych." |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | Sokołów SAUlica i numer: Aleja 550-lecia 1Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego używcia po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 141 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1167 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 583 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |