Bezmięsne Parówki Premium 160 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowy produkt dla aktywnych, dla smakoszy i dla tych, którzy cenią sobie jakość bez kompromisów.Idealne na każde śniadanie, szybką przekąskę w biegu czy kreatywną kolację. Wrzuć je do wody, na grill, dodaj do makaronu lub po prostu zjedz z ulubioną musztardą – pasują do każdej okazji. Te parówki to nie tylko roślinna alternatywa, to zupełnie nowy poziom smaku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-6 C. po otwarciu zjeść w ciągu 1-2 dni.
Składniki
woda, białko grochowe 20%, olej rzepakowy, skrobie (kukurydziana, z tapioki), ekstrakty przypraw, aromaty, warzywa suszone (cebula, czosnek), cukier, ocet spirytusowy, błonnik cytrusowy, sól.
Alergeny
GLUTEN,GORCZYCA,SELER,SEZAM
Informacje o produkcie
Marka: BEZMIĘSNY MIĘSNY
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,17 kg
✓ Produkt bez laktozy
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 927 /222 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11.83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 8.52 g |
| Cukry | 2.02 g |
| Błonnik | 1.58 g |
| Białko | 21.1 g |
| Sól | 2.88 g |