Parówki 100% Z Szynki 185 g Krakus
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Homogenizowane |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu wytworzono ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, glukoza, aromaty, przyprawy, susz z aceroli, kultury bakterii starterowych może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 185 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w MorlinachUlica i numer: Morliny 15Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2310 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 299 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1239 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 459 kJ |
| Wielkość porcji | 37 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |