Kasza gryczana biała Kupiec 4x100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Gryczana |
|---|---|
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kasza gryczana biała |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | Kupiec Sp. z o.o.Ulica i numer: Kupiecka 17Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku, dodać szczyptę soli i gotować pod przykryciem około 15 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 726 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 12,6 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 35 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 459 mg/100g |
| Magnez | 218 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 58 %RWS |
| Mangan | 2,04 mg/100g |
| Miedź | 0,41 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 41 %RWS |
| Potas | 443 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 22 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,54 mg/100g |
| Cynk | 3,5 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 66 %RWS |