Kasza gryczana kartonik Halina 4x100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Gryczana |
|---|---|
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rosja |
| Składniki | kasza gryczana |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Rosja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | sawex foods spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wiertnicza 70 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przygotować według instrukcji podanej na opakowaniu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przygotować według instrukcji podanej na opakowaniu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 13 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 65 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1467 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1467 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |