Kup.Kasza bulgur 240 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Bulgur |
|---|---|
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
| Zawartość netto | 240 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza bulgur |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | Kupiec Sp. z o.o.Ulica i numer: Kupiecka 17Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Krótki opis marketingowy | Kasza bulgur 3x80g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 590 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 11,2 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 68,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |