Opis szczegółowy
KARKÓWKA WIEPRZOWA BEZ KOŚCI KOTLET OKOŁO 180G, 10 SZTUK VACUUM
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Rodzaj elementu | Karkówka |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Składniki | Składniki: karkówka wieprzowa bez kości 100% |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,87 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,8 - 1,89 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex kutno sp. z o.o. oddział k2 w kutnie ulica i numer: południowa 4 kod pocztowy i miasto: 99-300 kutno pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |