Jogobella Skyr 150g Standard Mix
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella Skyr 150g Standard Mix
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | brzoskwiniowy, truskawkowy, Marakuja |
| Składniki | Smak brzoskwina z marakują: mleko, wsad brzoskwinia z marakują 20 % (brzoskwinie 35,7 %, cukier, sok z marakui z koncentratu 7,4 %, skrobia, koncentrat z marchwi, substancja zagęszczająca: pektyny, aromat, regulator kwasowości: cytryniany sodu), żywe kultury bakterii jogurtowych: streptococcus thermophilus, lactobacillus bulgaricus oraz lactobacillus paracasei, l. casei 431®. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 335 kj/79 kcal; tłuszcz: 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g; węglowodany: 9,5 g, w tym cukry: 8,6 g; białko: 9,6 g; sól: 0,10 g. smak truskawkowy: mleko, wsad brzoskwinia z marakują 20 % (brzoskwinie 35,7 %, cukier, sok z marakui z koncentratu 7,4 %, skrobia, koncentrat z marchwi, substancja zagęszczająca: pektyny, aromat, regulator kwasowości: cytryniany sodu), żywe kultury bakterii jogurtowych: streptococcus thermophilus, lactobacillus bulgaricus oraz lactobacillus paracasei, l. casei 431®. smak truskawkowy: mleko, wsad truskawkowy 20 % (truskawki 41,1 %, cukier, skrobia, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, aromat, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu), żywe kultury bakterii jogurtowych: streptococcus thermophilus, lactobacillus bulgaricus oraz lactobacillus paracasei, l. casei 431®. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 333 kj/78 kcal; tłuszcz: 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g; węglowodany: 9,3 g, w tym cukry: 8,5 g; białko: 9,6 g; sól: 0,14 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 335 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|