Jogobella 0% Standard 150g MIX
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella 0% z extra dużymi kawałkami owoców, bez tłuszczu i dodatku cukrów to jogurt pełen smaku płynącego z dojrzałych, soczystych owoców. Stworzony z myślą o tych, którzy w swojej codziennej diecie zwracają uwagę na kalorie, a jednocześnie nie chcą rezygnować z pełni smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | truskawkowy, wiśniowy, brzoskwiniowy, Marakuja, Owoce leśne |
| Składniki | Wiśniowy: jogurt*;9,9% wiśnie, syrop oligofruktozowy, skrobia modyfikowana, koncentrat soku z burakow ćwiklowych, substancja słodząca: sukraloza, aromat,;jogurt*;8,9% brzoskwinie, syrop oligofruktozowy, 1% soku z marakui z koncentratu, skrobia modyfikowana, substancja słodząca: sukraloza, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 199 kj/47 kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g; węglowodany: 5,2 g, w tym cukry: 4,5 g; białko: 4,2 g; sól: 0,16 g. brzoskwinia-marakuja: jogurt*;8,9% brzoskwinie, syrop oligofruktozowy, 1% soku z marakui z koncentratu, skrobia modyfikowana, substancja słodząca: sukraloza, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 194 kj/ 46 kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g; węglowodany: 5,0 g, w tym cukry: 4,3 g; białko: 4,2 g; sól: 0,14 g. truskawka: jogurt*;9,9% truskawki, syrop oligofruktozowy, skrobia modyfikowana, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, substancja słodząca: sukraloza, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 192 kj/ 45 kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g; węglowodany: 4,8 g, w tym cukry: 4 g; białko: 4,2 g; sól: 0,18 g. owoce leśne: jogurt*;4,5% jeżyny, syrop oligofruktozowy, 2,3% jagody, 1,2% czarny bez, 0,9% truskawki, skrobia modyfikowana, 0,5% maliny, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, substancja słodząca: sukraloza, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 195 kj/ 46kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g; węglowodany: 4,9 g, w tym cukry: 3,9 g; białko: 4,2 g; sól: 0,14 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Zmniejszona wartość energetyczna | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | fenyloalaniny |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | naturalnie występujące cukry |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 195 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|