Jogobella Mascarpone 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella Mascarpone
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | truskawkowy, jagodowy, Mango, Waniliowy, malinowy, Porzeczkowy |
| Składniki | * jogurt jagodowo-porzeczkowy o smaku mascarpone. składniki: jogurt**, cukier, jagody 5,4 %, sok z czarnej porzeczki z koncentratu 2,7 %, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, aromaty **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. * jogurt z mango o smaku mascarpone. składniki: jogurt**, cukier, mango 6,3 %, sok z mango z koncentratu 1,8 %, barwnik: karoteny, aromaty **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. * jogurt z malinami o smaku mascarpone. składniki: jogurt**, cukier, maliny 5 %, sok malinowy z koncentratu 1,3 %, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, aromaty. **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. * jogurt truskawkowo-waniliowy o smaku mascarpone. składniki: jogurt**, cukier, truskawki 6,4 %, sok truskawkowy z koncentratu 1,7 %, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, naturalny aromat waniliowy, aromaty. **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 476 kJ |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 10,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|