Opis szczegółowy
Wyrazista ciemna czekolada i prażone orzechy laskowe tworzą kompozycję dla prawdziwych koneserów intensywnych doznań. Każdy kęs to bogactwo kakao przełamane szlachetną chrupkością orzechów.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Dla diabetyków | Tak |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, całe karmelizowane orzechy laskowe 23% (całe orzechy laskowe 20%, cukier, emulgator: lecytyny (zawierają soję)), tłuszcz kakaowy, tłuszcze mleczne, emulgator: lecytyny (zawierają soję); aromat. masa kakaowa minimum 48%. może zawierać inne orzechy i gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 554 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2319 kJ |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |