Grześki Na Krawędzi peanut butter 40g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Grześki na krawędzi
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Tłuszcz palmowy, mąka pszenna, cukier, czekolada mleczna 12% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat], mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzeszki arachidowe 5%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi); barwnik: karoteny, karmel; substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; aromaty, sól, orzechy laskowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 557 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2323 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 929 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |