Baton Cini Minis 25 g Nestle
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane, Pszenne |
| Smak | Cynamonowy |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (28,1%), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku (10,2%), cukier, płatki owsiane pełnoziarniste (7,9%), substancje utrzymujące wilgoć (glicerol, sorbitole), syrop cukru inwertowanego, mąka ryżowa (5,9%), olej słonecznikowy, tłuszcz kokosowy, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), maltodekstryna, skrobia kukurydziana, sól, mąka kukurydziana (0,4%), tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny słonecznikowe), aromaty , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), cynamon, barwnik (beta-karoten), substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać orzechy. 1 batonik = 1 porcja % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Producent: | CPP Torun PacificUlica i numer: Szosa Lubicka 38/58Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 344 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1664 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 416 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 20,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,3 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 4,7 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 13,0 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 81 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,40 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 100 %RWS |
| Wapń | 1070 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 134 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 200 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,20 mg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |