Baton Chocapic 25 g Nestle
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Płatki |
|---|---|
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane, Pszenne |
| Smak | Mleczny, Czekoladowy |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (33,1%), syrop glukozowy, czekolada w proszku (10,7%) [cukier, kakao (3,4%)], mleko zagęszczone słodzone (9,9%) (mleko, cukier), substancje utrzymujące wilgoć (glicerol, sorbitole), odtłuszczone mleko w proszku (7,5%), olej słonecznikowy, syrop cukru inwertowanego, tłuszcz kokosowy, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), maltodekstryna, tłuszcz kakaowy, mąka kukurydziana (0,2%), sól, mąka ryżowa (0,2%), emulgator (lecytyny słonecznikowe), ekstrakt słodowy jęczmienny, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: żelazo), substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać orzechy. 1 batonik = 1 porcja. % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Producent: | CPP Torun PacificUlica i numer: Szosa Lubicka 38/58Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 344 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 403 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1690 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 423 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 22,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,6 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,10 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14,4 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 90 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,50 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 107 %RWS |
| Wapń | 1081 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 135 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 200 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,33 mg/100g |
| Żelazo | 11,6 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 83 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |