Góralki wafl z czekoladą 40 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Wafel |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Kakaowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z polewą |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, polewa kakaowa 15% (cukier, tłuszcze roślinne: palmowy, Shea; kakao 17% o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), mleko pełne w proszku, kakao 6% o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, skrobia kukurydziana, czekolada 0,5% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, dekstroza, emulgator: lecytyny), olej roślinny (słonecznikowy), emulgator (lecytyny), barwnik (karmel amoniakalny), aromaty, substancja spulchniająca (węglany sodu), żółtko jaja w proszku. Może zawierać soję, orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | I.D.C Polonia S.A.Ulica i numer: Bartnicka 35Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 377 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 540 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2261 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|