Opis szczegółowy
Ciastka Eti Dare w polewie z czekolady mlecznej posypane prażonym kokosem 44,5 g
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | Kokosowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna, Z posypką |
| Zawartość netto | 44,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Dare - ciastka w polewie z czekolady mlecznej 20,5%, posypane prażonym kokosem 8,9% - składniki: mąka pszenna (gluten), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, słonecznikowy, z nasion bawełny, rzepakowy), prażone wiórki kokosowe 8,9%, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, jaja pasteryzowane, miazga kakaowa, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), melasa, aromaty, emulgatory (lecytyny ze słonecznika, polirycynooleinian poliglicerolu, kwasy tłuszczowe estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), sól. masa kakaowa minimum 32%, zawartość suchej masy mlecznej w mlecznej czekoladzie minimum 19%. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eti european food industries s.a. ulica i numer: postępu 18 b kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 510 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2133 kJ |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |