Opis szczegółowy
SERDECZNE JABŁKOWE zbożowe serduszka musli z dodatkiem jabłek oferują delikatną kruchość z lekką nutą kwasowości rodzimych owoców. Serdeczne od Inki wykonane są z najlepszych, składników, a ich skład głównie opiera się na płatkach owsianych, mają więc wysoką zawartość błonnika i beta glukanów owsianych. Dostępne w poręcznych jednoporcjowych opakowaniach 50g.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | Płatki owsiane 63%, suszone jabłka 7,5%, oliwa z oliwek, olej kokosowy, cukier, syrop daktylowy, syrop ryżowy, chrupki z ryżu, wiórki kokosowe, rozpuszczalny błonnik kukurydziany, skrobia kukurydziana, sól morska, aromat, regulator kwasowości - kwas jabłkowy. może zawierać: soję, orzechy i mleko |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grana sp. z o.o. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 449 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1881 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd, konsystencja, smak i zapach, typowy dla produktu, bez obcych posmaków i obcych zapachów |
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |