Chojecki Ciasteczka Margaretka wiśniowe 135 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka PSZENNA, nadzienie o smaku wiśniowym 28% [przecier jabłkowy, przecier wiśniowy (16% w nadzieniu), przecier z czarnej porzeczki, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat], tłuszcz palmowy, cukier, sól, barwnik (karoteny), aromat. Produkt może zawierać: MLEKO, JAJA, SOJĘ, ORZESZKI ARACHIDOWE, ORZECHY i nasiona SEZAMU. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | DELICPOL Sp. z o.o.Ulica i numer: Grunwaldzka 8Kod pocztowy i miasto: 42-125 KAMYK PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 429 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1797 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |