Goplana Grześki 5pack 180g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Grześki kakaowe 5pack
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | kakaowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 180 g |
| Składniki | Czekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat], mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,8 %, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi); substancje spulchniające: węglany w proszku (z mleka), aromat, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian sp. z o.o. ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2209 kJ |
| Zawartość białek | 9,9 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |