TGE Słonecznik łuskany 1 kg X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Słonecznik łuskany 1 kg
Parametry produktu
| Typ | Całe ziarna |
|---|---|
| Rodzaj | Słonecznik |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Słonecznik łuskany |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria, Mołdawia, Ukraina, Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ros-sweet sp.z o.o ulica i numer: przemysłowa 2 kod pocztowy i miasto: 37-100 łańcut pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do żywności dla ogółu konsumentów |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 609 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2520 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość błonnika | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 51 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Obliczenia na podstawie ogólnodostępnych i akceptowanych danych i badań |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Słonecznik łuskany to nasiona nadające potrawom wyrazisty smak. produkt może być stosowany jako dodatek do wypieków, sałatek i zup oraz innych dań. polecany do bezpośredniego spożycia jako zdrowa przekąska. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd: prawidłowo wykształcone, zdrowe ziarna, o wydłużonym kształcie, barwa szaro-beżowa; smak: typowy, bez obcych posmaków; zapach: typowy, bez obcych zapachów; konsystencja: sypka, zwarta; ziarna połamane (mniejsze niż ½) max. 10%; ziarna niewyłuskane max. 0,5% |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |