TGE Cynamon mielony 500 g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Cynamon idealny do wypieków, herbaty oraz grzanego wina
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cynamon |
| Przeznaczenie | Idealny do wypieków, herbaty oraz grzanego wina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Cynamon mielony |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krist, kądzielawa spółka jawna ulica i numer: joselewicza 1 kod pocztowy i miasto: 33-200 dąbrowa tarnowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |